קייטרינג לבר מצווה מוצע במסגרת חבילה הכוללת מגוון שירותי הסעדה ואטרקציות שונות. כבר בזמן קבלת הפנים ניתן להתרשם מעמדת בר הממתקים המעוצבת והקורצת בצבעיה, בריחותיה ובטעמיה: שיפודי מרשמלו, פירות העונה, שני מפלי שוקולד, מבחר סוכריות ועוד.

תשומת לב מיוחדת ותפריט מותאם לטעם הילדים הם ערובה להנאה מובטחת של האורחים הצעירים, שייהנו מבר אקטיבי, שכולל מבחנות מיוחדות עם מגוון משקאות מתוקים. בר מצווה אינו שלם בלי דוכן פופקורן ודוכן שערות סבתא.

ג'וי הפקות - דוכן צמר גפן מתוקגולת הכותרת של קייטרינג לבר מצווה הם דוכם ההמבורגרים העסיסיים המוגשים בתוך לחמנייה עם ירקות ורטבים בתוספת צ'יפס חם-חם, טעים- טעים. לגיוון הטעם, להעשרתו ולהנאת הילדים ניתן לשדרג ולצ'פר אותם בדוכן פוקאצ'ות חמות, טורטיות ( פרווה או בשרי) דוכני שניצלונים, נקניקיות, בר סלטים ופשטידות ועוד.  אלא שלא די בהם: לקינוח המשאיר בפה טעם מתוק וטעם של עוד: בר פנקייקים עם סירופים המעשירים את הטעם.

ג'וי דוכני מזון - דוכן נקניקיותהיצע המזון לאירוע בר מצווה הוא עשיר ומגוון. גם המבוגרים המוזמנים לאירוע לא יקופחו, חלילה,בוודאי לא בתחום המזון. לבחירתכם מבחר בשרים "על האש", סלטים, תוספות חמות וקינוחים טעימים.