כיצד ניתן למנוע שבירת ראש כאשר מתכננים אירוע פרטי? פשוט מאוד: לחשוב ולפעול בהיגיון ובאופן ענייני, ליצור קשר עם חברת joy הפקות ולקבל את המענה הטוב ביותר במחיר שיתן לכם תמורה מלאה על כל שקל.

השף שלנו והעובדים עמו הם  לא רק צוות לעניין ולא רק צוות מנצח. הם בעיקר צוות שאהבת המקצוע שלו המשולבת עם אהבת בני אדם הופכת את דוכני המזון שהם מכינים לחגיגת צבע, ריחות וטעמים.

ארוחה בשרית או חלבית, כיבוד קל או כבד, בבוקר, בצהריים או בערב- תוכלו ליהנות מהידע ומהניסיון הרב שלנו באספקת שירותי קייטרינג  לכל סוגי האירועים בפרטיים בכל מקום ובכל זמן.

קייטרינג לבריתותאירוע פרטי יאפשר לכם להציע למשתתפיו שפע של מזון בתפריט החלבי מוצעים מבחר גבינות איכותיות צהובות ולבנות, ירקות חתוכים, סלטים, פשטידות וקישים, פוקאצ'ות ומאפים שונים, בר קפה, קינוחים, פירות העונה ועוד. אם תבחרו תפריט בשרי תוכלו ליהנות  ממבחר בשרים "על האש" עם תוספות חמות וקרות.

הצוות המקצועי שלנו יציע לכם תפריט עשיר, מזין ומשביע במסגרת התקציב שלכם. הקפדה יתרה על איכות ועל טריות חומרים הגלם באה לידי ביטוי בכל אחד מהמאכלים.

קייטרינג חלביעל מנת לקבל את המענה הטוב ביותר מבחינה קולינארית חשוב להגדיר ולאפיין מבעוד מועד את סוג האירוע, אופיו מיקומו, מספר המשתתפים בו, משך הזמן שלו ועוד, כדי לבנות תכנית הסעדה מסודרת שתאפשר למשתתפים באירוע להיות כל העת עם בטן מלאה, שבעים ובתוך כך ערניים יותר.

אם אתם רוצים ליהנות משירות של קייטרינג לאירועים עסקיים צרו עמנו קשר כאן ועכשיו ותוכלו לתכנן את תכניו של האירוע בראש שקט ונקי מדאגות.