כבר מהביס הראשון בדוכן הראשון חשים הטועמים כי הם אוכלים מאכל עם טעם של עוד. חברת joy הפקות מציעה לכם, העתידים להינשא בשעה טובה, בסימן טוב ובמזל טוב, קייטרינג לחינה. לרשותכם, לבחירתכם, מעשה ומאפה ידיהם של השף שלנו, אבי אשכנזי וצוות עוזריו הנאמנים והמיומנים: דוכני "על האש", מגוון סלטים ותוספות חמות, דוכן דים סאם, בר פירות העונה, בר קפה, דוכן גלידות וארטיקים, דוכן שייקים, דוכן משקאות קלים ואלכוהוליים ועוד.

אם החינה מהווה מבוא לחתונה ומעין "מיני חתונה" במתכונת מסורתית, אשר מאפייניה הם התלבושות וההווי המיוחדים, ניתן לא רק להתרשם מהאיכות ומהכמות של שירותי הקייטרינג של החברה אלא לטעום ממגוון המאכלים אשר השפע שלהם, צבעם הססגוני, ניחוחותיהם ובעיקר טעמם המשובח מהווים חוויה קולינארית.

כחברה מובילה בארץ בתחום הפקת אירועים ואספקת שירותי קייטרינג לאירועים- ציבוריים ופרטיים, חברתיים ועסקיים,  למוסדות, לחברות ולארגונים  שונים אנחנו מתמחים ומתמקצעים בדוכני מזון אטרקטיביים הנותנים מענה מותאם לדרישות הלקוחות.

אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם אוכל מגוון, טעים ומשביע, שייתן מענה לכל המשתתפים באירוע החגיגי והמרגש, אתם מוזמנים ליצור קשר ולהרגיש על קצה הלשון את טעמם המעודן של מגוון המאכלים שיוגשו בחינה.